KATK.EST.USED.

Eesti algupärand

Ühes Eesti väikelinnas oli pidu. Katku ajal. Emadepäev. Nad nomineerisid ema kohaliku omavalitsuse aasta emaks. Nende ema on väga töökas. Perfektsionist. Ja on nemadki.
Kaeti laud, nugade-kahvlite kõlin, taldriku-paari klirin, kartulisalati plekid laualinal, mineviku meenutused ja tuleviku plaanid -- ilus perekondlik koosviibimine. Aga kuskil, kõigi nende laulude, helide, maitsete ja lõhnade ...

Loe edasi

Tavaline ime

Draama

Vene näitekirjaniku ja stsenaristi Jevgeni Śvartsi 60 aastat tagasi kirjutatud lüüriline armastuse lugu – maagiline, muusikaline melodraama.
Allegooriline mõistulugu, kus kohtuvad Hirm ja Arm, Maagia ja Mehhaanika, Nostalgia ja Navigeerimine, Tahe ja Tahtejõuetus – lühidalt kohtuvad tuttavad ja igapäevaselt tavalised olukorrad ja juhtumised. Sõna saavad ka Usk, Lootus ja loomulikult Armastus.

...

Loe edasi

Robin Hood

Suvelavastus

See on lugu mehest, kes kogemata kangelaseks saab. Mehest, kes ebaõiglusele vastu otsustab astuda. Mehest, kes hullupööra armub. Mehest, kes asub võitlusesse nende nimel, kellest hoolib. Tegemist on seiklusliku suvelavastusega, millest ei puudu huumor, hobused ja lavavõitlus. Keegi kastetakse märjaks, kellelgi tehakse jalgealune tuliseks. Keegi põgeneb ja keegi jõuab koju. Keegi on lahke ja keegi ...

Loe edasi