RT viktoriin

RT MUUSIKAVIKTORIIN

Käimas on RT muusikaviktoriini IX hooaeg, mida alates sellest hooajast veavad Rakvere Teatri näitleja ja muusik Imre Õunapuu ja Virumaa Teataja ajakirjanik, muusik ja Virumaa Suvesaundi eestvedaja Mart Rauba.

Tervitame kõiki osalejaid muusikamaailma vanade klassikute ja ka uute tegijatega.

Muusikaviktoriini reeglid ja tingimused:

Võistkonnal peab olema nimi. Võistkonnas saab olla korraga max 6 liiget. Nutiseadmeid ei kasutata (mängijad panevad proovile enda, mitte interneti teadmisi). Tuleb ära arvata esitatava teose pealkiri ja autor/bänd (nt Arvo Pärt = Ukuaru valss). Jagub ka üllatusi.

Auhinnafondi panustab iga mängija 1 €, mis on ühtlasi osavõtumaks.

 

 

RT FILMIVIKTORIIN

Tervitame kõiki osalejaid reisiga vanemasse ja uuemasse filmiajalukku. Filmiviktoriin on Teatrikohvikus toimunud aktiivsete filmihuviliste vedamisel kaks hooaega.  Algavast kolmandast hooajast hakkavad seda koostama ja läbi viima Rakvere Teatri kirjandustoimetaja ja filmifanaatik Lauri Saaber ja helitehnik Peeter Pilv.

Filmiviktoriini reeglid ja tingimused:

Võistkonnal peab olema nimi. Võistkonnas saab olla korraga max 6 liiget. Nutiseadmeid ei kasutata (mängijad panevad proovile enda, mitte interneti teadmisi). Filmidest tulevad näitamisele katkendid, mille kohta esitatakse vastavalt küsimus või rohkem (üldjuhul tuleb ära arvata film ise, lisaks näitlejaid või režissöör või vahel ka midagi muud).

Auhinnafondi panustab iga mängija 1€, mis on ühtlasi osavõtumaks.