MEIST

Teatri peamajas asub hubane 80-kohaline Teatrikohvik, kus saab nautida head kohvi ja mõnusat äraolemist tasuta WiFi ning värskete ajalehtedega. Teatrikohvik on avatud iga päev 9-22, sooja toitu pakume esmaspäevast reedeni 11.30-17.00, laupäeval ja pühapäeval 11.30 - 16.00 ning ettetellimisel ka teistel kellaaegadel. Kõiki menüüs olevaid tooteid saab ka kaasa osta. Suveperioodil on avatud ka Rahvaaiale avaneva suurepärase vaatega väliterrass.

MENÜÜ

Teatrikohviku menüüs on valik võileibu, salateid  ja küpsetisi. Igal hommikul kella 9st 10ni pakume hommikusööki: putru, omleti või praemuna. Tööpäevadel kella 11.30st 17ni pakume sooja toitu. Meelepärase roa leiavad menüüst ka lapsed ja taimetoitlased.

Aegade jooksul on Teatrikohviku külastajatel tekkinud oma meelisroad - kokkade sõnul kuuluvad tippviisikusse kalatoidud, šnitslid, kartulisalat, täisterakukkel lõheroosiga ning teatrikook šokolaadi ja kirssidega. Oma austajaskonna on leidnud vitamiinirikkad taldrikusalatid. Tekkinud on oma väikesed traditsioonid - näiteks püreesuppide austajail tasub Teatrikohvikust läbi astuda teisipäeviti, mil menüüs leidub taas uus ja maitsev leem ja tööpäevadel pakume soodsamalt komplektlõunasööki.  Aeg-ajalt korraldab Teatrikohvik ka teemanädalaid, mis enamasti seotud mõne uuslavastuse või teatri eriprojektiga.

 

Rakvere Teater otsib oma kollektiivi abivalmis, rõõmsameelset ja hakkajat
PUBLIKUTEENINDAJAT,

kelle tööaeg on vastavalt töögraafikule teatrimajas
toimuvatel etendustel ja üritustel.

Publikuteenindaja peamised tööülesanded on külastajate vastuvõtmine, piletite kontrollimine, kavade müümine või garderoobis külastajate teenindamine, publiku juhatamine/paigutamine kohtadele, lillede viimine lavale ja vajadusel kohvikuteenindajate abistamine laudade koristamisel etenduse vaheajal.

Rakvere Teater pakub tööd sõbralikus kollektiivis, kus saab kultuuri ammutada iga kandi pealt: käia teatrietendustel, kinoseanssidel, kontsertüritustel ja kõigel, mis majas toimub.
Sobivuse ja huvi korral palume pöörduda täpsema info saamiseks 
teenidusjuhi Kairi Elbashatly poole telefonil 329 5421 või

e-posti aadressil: kairi@rakvereteater.ee.