MEIST

Teatri peamajas asub hubane 80-kohaline Teatrikohvik, kus saab nautida head kohvi ja mõnusat äraolemist tasuta WiFi ning värskete ajalehtedega. Teatrikohvik on avatud iga päev 922, sooja toitu pakume esmaspäevast reedeni 11.3017.00, laupäeval ja pühapäeval 11.3016.00 ning ettetellimisel ka teistel kellaaegadel. Kõiki menüüs olevaid tooteid saab ka kaasa osta. Suveperioodil on avatud ka Rahvaaiale avaneva suurepärase vaatega väliterrass.

Tutvu ka Teatrikohviku Facebooki lehega (klõpsates avaneb link).

MENÜÜ

Teatrikohviku menüüs on valik võileibu, salateid  ja küpsetisi. Igal hommikul kella 9st 10ni pakume hommikusööki: putru, omletti või praemuna. Tööpäevadel kella 11.30st 17ni pakume sooja toitu. Meelepärase roa leiavad menüüst ka lapsed ja taimetoitlased.

Aegade jooksul on Teatrikohviku külastajatel tekkinud oma meelisroad - kokkade sõnul kuuluvad tippviisikusse kalatoidud, šnitslid, kartulisalat, täisterakukkel lõheroosiga ning teatrikook šokolaadi ja kirssidega. Oma austajaskonna on leidnud vitamiinirikkad taldrikusalatid. Tekkinud on oma väikesed traditsioonid - näiteks püreesuppide ja pannkookide austajail tasub Teatrikohvikust läbi astuda teisipäeviti, mil menüüs leidub taas uus ja maitsev leem ja tööpäevadel pakume soodsamalt komplektlõunasööki.  Aeg-ajalt korraldab Teatrikohvik ka teemanädalaid, mis enamasti seotud mõne uuslavastuse või teatri eriprojektiga.