Teenused

RUUMIDE ÜÜRIMINE

Rakvere Teater üürib külalisetendusteks, kontsertideks, konverentsideks ja sündmusteks välja oma suurt saali (405 kohta), väikest saali (104 kohta) ning kinosaali (144 kohta). Ruumide üürimisega tegeleb trupijuht Getter Marii Kalvik telefonil 32 95453, korraldus@rakvereteater.ee. Täpsemat infot näed siit.

KOHVIK JA TOITLUSTAMINE

Toitlustamist saab tellida teenindusjuhilt Iris Tander telefonil 32 95421 või kohviku üldtelefonil 32 95420. Täpsemat infot näed siit

KOSTÜÜMILAENUTUS

Kostüüme laenutavad kostümeerijad Kaja Kupp ja Anne Joorits telefonil 329 5426. Parim aeg neid tabada on kell 9.3010.30, sest kostümeerijad osalevad proovides ja etendustel või viibivad ladudes. Kui telefonile kohe ei vastata, palume helistada hiljem uuesti ja varuda kannatust.
Kostüümilaenutuse hinnakiri:
* frakid, smokingud 25 € / 24 h
* komplektid, ülikonnad, kleidid  7–12 € / 24 h
* peakatted, detailid 2–4 € / 24 h

Parukaid ja jalanõusid me ei laenuta.

MAJUTUS JA PAKKUMISED

Soodsama majutusega teatripakette pakub Rakvere Teater koostöös Katariina Külalistemaja, Aqva Spa, Art Hotelli, Hotell Wesenberghi, Hotell Villa Theresa ja Vinni Spordikompleksiga. 

Katariina Külalistemaja pakub Rakvere Teatri külastajatele majutust 20% soodsamalt (hind 2-le alates 39,20 € tuba) külastaja enda poolt valitud toas ja enda poolt ostetud piletite alusel. Teatripiletite alusel kehtib Katariina Keldri restoranis à la carte menüüst soodustus 10%. Erinevate tubade võimalusi vaata Katariina Külalistemaja kodulehelt. Broneeri majutus Katariina Külalistemaja telefonil 32 23 943 või info@katariina.ee.

Hotell Wesenbergh asub teatrist 5-minutise jalutuskäigu kaugusel. Teatripaketi hind on 120 € (välja arvatud eriprojektid) ja see sisaldab 2 teatripiletit, majutust kahe eraldi voodiga või ühe suure voodiga kaheinimesetoas (lisatasu eest saunaga tuba), rikkalikku buffet-hommikusööki kahele Rootsi lauas ja tasuta parkimist hotelli parklas. Teatripaketi broneerimine ja info hotelli telefonidel 32 23 480 ja 51 452 02.

Art Hotell asub Rakvere keskväljaku ääres. Teatripakett kahele sisaldab; teatripiletid*, majutus, hommikusöök, 20% soodustust Aqva sauna-ja veekeskuse külastusest. Art Hotellis ja Art Cafes on tasuta wifi ja parkimine. Võimalik on tellida hiline hommikusöök ja hiline check out. Teatripakett kahele maksab 115 € (*lisatasu külalisetendustele ja eriprojektidele). Broneerimine tel 32 32 060 ja hotell@artcafe.ee

Hotell Villa Theresa asub looduslikus paigas Rakvere Tammiku veeres, 5-minutilise autosõidu kaugusel teatrist. Teatripakette pakume septembrist maini. Teatripaketis on 2 teatripiletit, majutus kahekohalises standardtoas või saunaga sviidis koos hommikusöögiga, saabumisel toas vahuvein ja puuviljavaagenning paketi ostjatele 20% soodustust Aqva sauna-ja veekeskuse külastusest. Pakett maksab 130 € standardtoas ja 180 € saunaga sviidis. Lisatasu rakendub külalisetendustele ja eriprojektidele. NB! Teatripaketti tellides väljastab hotell klientidele I osamakse arve 50% ulatuses arve kogumaksumusest. Tagasimakse võimalus puudub. Paketi broneerimine: info@villatheresa.ee

Aqva Hotel & Spa teatripakett (1 öö) sisaldab 1 ööbimist kahekohalises standardklassi toas, rikkalikku buffet´ hommikusööki, piiramatut veekeskuse, saunakeskuse, ujula ja jõusaali kasutust,15-minutilist seljamassaaži, teatripiletit Rakvere Teatri etendusele (vabade kohtade olemasolul vastavalt Rakvere Teatri mängukavale). Paketi hind saabumisega P-N 99 € inimese kohta; R, L ja riiklikel pühadel ning neile eelneval päeval 111 € inimese kohta, majutudes üksinda toas lisandub paketi hinnale 50 €. Lisatasu külalisetendustele, suvelavastustele ja eriprojektidele. Info ja broneerimine Aqva Hotel & Spa telefonil 32 60 014, 32 60 005 või info@aqvahotels.ee. Paketi hind kehtib kuni 30. detsember 2024.

Vinni Spordikompleksi teatripakett sisaldab teatripileteid kahele, ööbimist Vinni Spordikompleksis, hommikusööki, piiramatut ujula, saunade ja jõusaali kasutust. Teatripaketi hind kahele inimesele ööbimisega standardklassi toas 69 €, Junior sviidis 79 € ja Presidendi sviidis 95 €. Eelnevalt broneerimata on Rakvere Teatri etenduse pileti ettenäitamisel majutusele soodustus 10 %. Info ja broneerimine Vinni Spordikompleksi telefonil 32 57164 või info@vinnisport.eu

PARKIMINE

Parkida saab suure maja ees ning suure ja väikse maja vahel asuvas hoovis. Lisaks on olemas väikese maja parkla sissepääsuga nii Näituse tänavalt kui suure maja hoovist (viimane ligipääs on ühesuunaline ehk väikse maja parklast suure maja parklasse liikuda ei saa). Parkimine on tasuta. Parkimise skeem. Rakvere Teatri suure maja ees asub elektriautode laadimispunkt kahele autole.

Tähelepanu! Kui ühel ajal toimub mitu üritust, ei pruugi kõigile parkimiskohti jaguda. Tund enne etendust töötab suure maja ees parkimiskorraldaja. Palun varuge aega, et vajadusel otsida autole koht teatri lähistel Näituse, Vallikraavi või Vabriku tänavatel. Kuna üritused võivad lõppeda erinevatel aegadel, vabanevad parkimiskohad teatri ees jooksvalt ning seepärast võib hilisem tulija parkimiskoha saada. Palume mõistvat suhtumist!