Piletid

PILETIMÜÜK

Rakvere Teatri kassa on avatud E–R 12–16 ja tund enne suure maja etendusi, broneerimine ja info iga päev kell 9–22 tel 32 95 444. Broneeritud piletid tuleb välja osta kahe nädala jooksul broneerimise päevast. Kui etenduseni on jäänud vähem kui kaks nädalat, palume piletid kohe välja osta. Kassa telefon 32 95 444, e-post kassa@rakvereteater.ee 

Lisaks on piletid saadaval  iga päev 9–22 Rakvere Teatrikohvikus; Piletimaailma müügipunktides üle Eesti ning internetis piletimaailm.com. Eriprojektide piletid võivad lisaks müügis olla Piletilevi müügikohtades ja internetis piletilevi.ee. Väljasõiduetenduste piletid on müügil väljasõidupaikades sealsete kassade lahtiolekuaegadel ja internetis piletimaailm.com

Koduetenduste piletihinnad täiskasvanutele on vahemikus 20–24 € ja lastele 13–18 € vastavalt saalile ja istekohale. Eriprojektidel on erihind, mille kohta saab infot lavastuse lehelt ja mängukavast. Eriprojekt on lavastus "Kessu ja Tripp". Väljasõiduetenduste piletihinnad on vastavalt kokkuleppele esinemispaigaga erinevad, info etenduspaiga kodulehel. 

Pileteid tagasi ei osteta ja ümber ei vahetata. 

Vabade kohtade arvu saalis saab vaadata Piletimaailma kodulehelt.

SOODUSTUSED

Koduetendustel kehtivad järgmised soodustused:
Lasteetenduste grupisoodustus - iga 21. pilet tasuta.

Täiskasvanute etenduste soodustused:
Kaduviku Kaardiga kuni 25% (välja arvatud eriprojektid ja lastelavastused),
grupile alates 20 inimesest kuni 20%,
õpilastele, üliõpilastele, pensionäridele kuni 20%,
ratastooliga külastajale ratastoolikoht kuni 20% (väikese maja invasissepääs asub hoovi pool)

NB Korraga kehtib üks soodustus, eriprojektide puhul soodustused ei kehti. Väljasõiduetendustel võivad kehtida ainult osa soodustusi.
NB Õpilase, üliõpilase ja pensionäri soodustuste korral tuleb teatrisse tulles esitada koos piletiga soodustust tõendav dokument.

KADUVIKU KAART  JA  KADUVIKU LAEGAS

Rakvere Teatri kliendikaart – Kaduviku kaart on müügil Rakvere Teatri kassas hinnaga 6,50 €. Kaduviku kaardi soodustused leiad siit

Kaduviku Laegas on hea võimalus kinkida sõpradele-sugulastele õhtu teatris. See on teatri kinkekaart, mille omanik saab etenduse ja selle kuupäeva ise valida. Kaduviku Laeka ostu- ja tellimisinfo leiad siit.

BRONEERIMINE

Info ja broneerimine iga päev kell 9–22 telefonil 32 95 444 või e-aadressil kassa@rakvereteater.ee. E-kirjaga broneerides kinnitab teater alati broneeringu vastuskirjaga. Kui te seda saanud ei ole, kontrollige broneeringut telefonitsi. Kui klient soovib arvet, siis arve saatmist loetakse broneeringu kinnituseks.

Broneeritud üksikpiletid tuleb välja osta 2 nädalat peale broneeringu tegemist, kuid mitte hiljem kui 10 päeva enne etendust. Grupitellimused alates 20 piletist tuleb välja osta 2 nädala jooksul pärast broneeringu tegemist, kuid mitte hiljem kui 3 nädalat enne etendust. Kui grupi suurus väheneb alla 20-ne, siis grupisoodustus enam ei kehti.  

Terve etenduse reserveerimise korral sõlmitakse teatriga leping, kontakt kassa@rakvereteater.ee

Tähtajaks välja ostmata broneeringud lähevad vabamüüki.

PILETITE EEST TASUMINE

Organisatsioonidele ja ettevõtetele väljastame soovi korral arve.
Üksikisikud saavad broneeritud piletite eest tasuda ülekandega. Ülekanded SA Rakvere Teatrimajale teostage palun alljärgnevate rekvisiitidega:

Makse saaja: Rahandusministeerium
VIITENUMBER:  3500078704
Selgitusse piletite ostul kindlasti:  etenduse nimi, kuupäev ja piletite arv, broneerija nimi kui makse tegija pole sama isik.
Rahandusministeeriumi pangakontod (viitenumber kohustuslik):

SEB Pank EE891010220034796011 (BIC7SWIFT: EEUHEE2X)
Swedbank EE932200221023778606 (BIC/SWIFT: HABAEE2X)
LHV Pank EE777700771003813400 (BIC/SWIFT: LHVBEE22)
Luminor Bank EE701700017001577198 (BIC/SWIFT: NDEAEE2X)

Ülekandega tasutud piletid saate kätte enne etendust etenduse paigast või varasemal ajal mistahes Piletimaailma müügipunktist.
TÄHELEPANU! Enne ülekande tegemist tuleb piletid kindlasti kassas broneerida!

PILETITE TAGASIOST VÕI VAHETAMINE

Teater jätab endale õiguse teha hädavajadusel mängukavas muudatusi ja etendusi ära jätta. Kui etendus toimub, siis pileteid tagasi ei osteta ja ümber ei vahetata.

Etenduse ärajäämisel ostetakse piletid tagasi 14 päeva jooksul, selleks palume täita tagasiostu avaldus ja lisada tagastatavad piletid. Internetipiletite tagasimüümiseks saatke kassa@rakvereteater.ee ainult avaldus. Raha kantakse kliendi pangakontole 4 tööpäeva jooksul alates avalduse laekumisest.

Võimalusel ja kliendi soovil vahetatakse ärajäänud etenduse piletid Rakvere Teatri kassas ümber sama lavastuse teistele etendustele.

Teater ei vastuta etenduse ärajäämise korral kliendi poolt tehtud lisakulutuste hüvitamise eest.


NB Kõik ülaltoodud tingimused kehtivad SA Rakvere Teatrimaja poolt korraldatavatele üritustele. Rakvere Teatri ruumides toimuvate teiste korraldajate ürituste piletimüügitingimused kehtestavad ning nende eest vastutavad korraldajad ise.

PARKIMINE

Parkida saab suure maja ees ning suure ja väikse maja vahel asuvas hoovis. Lisaks on olemas väikese maja parkla sissepääsuga nii Näituse tänavalt kui suure maja hoovist (viimane ligipääs on ühesuunaline ehk väikse maja parklast suure maja parklasse liikuda ei saa). Parkimine on tasuta. Parkimise skeem.

Tähelepanu! Kui ühel ajal toimub mitu üritust, ei pruugi kõigile parkimiskohti jaguda. Tund enne etendust töötab suure maja ees parkimiskorraldaja. Palun varuge aega, et vajadusel otsida autole koht teatri lähistel Näituse, Vallikraavi või Vabriku tänavatel. Kuna üritused võivad lõppeda erinevatel aegadel, vabanevad parkimiskohad teatri ees jooksvalt ning seepärast võib hilisem tulija parkimiskoha saada. Palume mõistvat suhtumist!