Main navigation

juuni

P, 20. juuni 19:00

Miks Jeppe joob?

väike saal 2h 30 Välja müüdud!

august

K, 04. aug 19:00

Lihtsalt, rõõmuks

Karepa Rahvamaja 1h 40 Osta pilet

R, 06. aug 19:00

Lihtsalt, rõõmuks

Haapsalu Kultuurikeskus 1h 40 Osta pilet

E, 09. aug 19:00

Lihtsalt, rõõmuks

Orissaare Kultuurimaja 1h 40 Osta pilet

T, 10. aug 19:00

Lihtsalt, rõõmuks

Kuressaare Teater 1h 40 Osta pilet

K, 11. aug 19:00

Lihtsalt, rõõmuks

Kuressaare Teater 1h 40 Osta pilet

K, 11. aug 19:00

Kõike head, vana toriseja

Vändra Kultuurimaja 2h 20 Osta pilet

N, 12. aug 19:00

Lihtsalt, rõõmuks

Kolgaküla Rahvamaja 1h 40 Osta pilet

R, 13. aug 19:00

Kõike head, vana toriseja

Aruküla Rahvamaja 2h 20 Osta pilet

P, 15. aug 19:00

Comedy Estonia: Ari Matti Mustonen ''Flamingo''

suur saal 2h Osta pilet

E, 16. aug 19:00

Kõike head, vana toriseja

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus 2h 20 Osta pilet

E, 16. aug 19:00

Lihtsalt, rõõmuks

Pärnu Teater Endla 1h 40 Osta pilet

K, 18. aug 19:00

Lihtsalt, rõõmuks

Elva Kultuurikeskus 1h 40 Osta pilet

K, 25. aug 19:00

Kõike head, vana toriseja

Avinurme Kultuurikeskus 2h 20 Osta pilet

R, 27. aug 19:00

Tavaline ime

suur saal

Esietendus

Osta pilet

R, 27. aug 19:00

Kõike head, vana toriseja

Märjamaa Rahvamaja. 2h 20 Osta pilet

L, 28. aug 19:00

Tavaline ime

suur saal Osta pilet

P, 29. aug 14:00

Tavaline ime

suur saal

RT matinee

Osta pilet

P, 29. aug 19:00

Tavaline ime

suur saal Osta pilet

september

K, 01. sept 19:00

Tants

Eesti Rahva Muuseum, Tartu 2h 30 Osta pilet

N, 02. sept 19:00

Tants

Eesti Rahva Muuseum, Tartu 2h 30 Osta pilet

N, 02. sept 19:00

Oi, Johnny

suur saal 2h 10 Osta pilet

R, 03. sept 19:00

Oi, Johnny

suur saal 2h 10 Osta pilet

L, 04. sept 19:00

Kõike head, vana toriseja

väike saal 2h 20 Osta pilet

L, 04. sept 19:00

Oi, Johnny

suur saal 2h 10 Osta pilet

E, 06. sept 19:00

Oi, Johnny

Vene Teater, Tallinn 2h 10 Osta pilet

K, 08. sept 19:00

Oi, Johnny

Räpina Valla Kultuurikeskus 2h 10 Osta pilet

N, 09. sept 19:00

Katk.Est.Used.

Teater Vanemuine, Tartu

Esietendus!

Välja müüdud!

R, 10. sept 19:00

Tants

väike saal 2h 30 Osta pilet

R, 10. sept 19:00

Katk.Est.Used.

suur saal

Rakvere Teatri esietendus!

Osta pilet

L, 11. sept 19:00

Kaunimate Aastate Vennaskond: Kaunimad 70ndad me elus

suur saal 1h 30 Osta pilet

P, 12. sept 19:00

Comedy Estonia: Ari Matti Mustonen ''Flamingo''

suur saal 2h Osta pilet

T, 14. sept 19:00

Tavaline ime

suur saal Osta pilet

K, 15. sept 19:00

Katk.Est.Used.

Haapsalu Kultuurikeskus Osta pilet

K, 15. sept 19:00

Tavaline ime

suur saal Osta pilet

N, 16. sept 19:00

Tavaline ime

suur saal Osta pilet

R, 17. sept 19:00

Tavaline ime

suur saal Osta pilet

L, 18. sept 19:00

Nagu peeglis

väike saal 2h 15 Osta pilet

L, 18. sept 19:00

Tavaline ime

suur saal Osta pilet

E, 20. sept 19:00

Oi, Johnny

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus 2h 10 Osta pilet

E, 20. sept 19:00

Katk.Est.Used.

Paide Muusika- ja Teatrimaja Osta pilet

T, 21. sept 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

väike saal 2 h 20 Osta pilet

K, 22. sept 11:00

Sirli, Siim ja saladused

väike saal 1h 10 Välja müüdud!

K, 22. sept 19:00

Tants

väike saal 2h 30 Osta pilet

N, 23. sept 19:00

Ilma sinuta

väike saal 2h 10 Osta pilet

R, 24. sept 19:00

Lendas üle käopesa

Lendas üle käopesa

suur saal 2h 45 Osta pilet

R, 24. sept 19:00

See kõik on tema

See kõik on tema

väike saal 2h 15 Osta pilet

R, 24. sept 19:00

Ükssarvikute farm

Ükssarvikute farm

Rapla Kultuurikeskus 2h Osta pilet

L, 25. sept 19:00

Lõppmäng

väike saal 2h 15 Osta pilet

L, 25. sept 19:00

Hullemast hullem

Hullemast hullem

suur saal 2h 10 Osta pilet

E, 27. sept 19:00

Nagu peeglis

Tartu Sadamateater 2h 15 Osta pilet

E, 27. sept 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Aruküla Rahvamaja 2 h 20 Osta pilet

K, 29. sept 19:00

Lihtsalt, rõõmuks

Jõgeva Kultuurikeskus 1h 40 Osta pilet

oktoober

R, 01. okt 19:00

Kõike head, vana toriseja

Rannu Rahvamaja 2h 20 Osta pilet

R, 01. okt 19:00

Charlotte Löwensköld

suur saal 2h 15 Osta pilet

L, 02. okt 19:00

Katk.Est.Used.

suur saal Osta pilet

E, 04. okt 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Vene Teater, Tallinn 2 h 20 Osta pilet

K, 06. okt 19:00

Kõike head, vana toriseja

Kiisa Rahvamaja 2h 20 Osta pilet

R, 08. okt 19:00

Kõike head, vana toriseja

Lihula Kultuurimaja 2h 20 Osta pilet

R, 08. okt 19:00

Kasvatushoone

väike saal

Esietendus!

Välja müüdud!

R, 08. okt 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Räpina Valla Kultuurikeskus 2 h 20 Osta pilet

E, 11. okt 19:00

Onu Vanja

Ugala Teater 2h 20 Osta pilet

E, 11. okt 19:00

Lihtsalt, rõõmuks

Kohtla- Nõmme Rahvamaja 1h 40 Osta pilet

K, 13. okt 19:00

Katk.Est.Used.

Võru Kultuurimaja Kannel Osta pilet

R, 15. okt 19:00

Suvitusromaan

suur saal

Esietendus!

Osta pilet

R, 15. okt 19:00

Kasvatushoone

väike saal Osta pilet

L, 16. okt 15:00

Lihtsalt, rõõmuks

suur saal 1h 40

RT matinee!

Osta pilet

L, 16. okt 19:00

Ilma sinuta

väike saal 2h 10 Osta pilet

E, 18. okt 19:00

Paunvere poiste igavene kevade ikoon

Paunvere poiste igavene kevade

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus 2 h 45 Osta pilet

E, 18. okt 19:00

Ilma sinuta

Tartu Sadamateater 2h 10 Osta pilet

T, 19. okt 19:00

See kõik on tema

See kõik on tema

väike saal 2h 15 Osta pilet

K, 20. okt 13:00

Sirli, Siim ja saladused

suur saal 1h 10 Osta pilet

K, 20. okt 19:00

Tants

väike saal 2h 30 Osta pilet

K, 20. okt 19:00

Oi, Johnny

suur saal 2h 10 Osta pilet

N, 21. okt 19:00

Lihtsalt, rõõmuks

Kambja Kultuurikeskus 1h 40 Osta pilet

N, 21. okt 19:00

Suvitusromaan

suur saal Osta pilet

N, 21. okt 19:00

Onu Vanja

Rae Kultuurikeskus 2h 20 Osta pilet

R, 22. okt 19:00

Nagu peeglis

väike saal 2h 15 Osta pilet

R, 22. okt 19:00

Onu Vanja

Rakvere Teatri suur saal 2h 20 Osta pilet

L, 23. okt 19:00

Paide Teater ja Must Kast: Carmen

suur saal 2h 30 Osta pilet

E, 25. okt 19:00

Lendas üle käopesa

Lendas üle käopesa

Vene Teater, Tallinn 2h 45 Osta pilet

E, 25. okt 19:00

See kõik on tema

See kõik on tema

Sakala 3 teatrimaja 2h 15 Osta pilet

K, 27. okt 19:00

Suvitusromaan

Paide Muusika- ja Teatrimaja Osta pilet

K, 27. okt 19:00

Katk.Est.Used.

suur saal Osta pilet

N, 28. okt 19:00

Paunvere poiste igavene kevade ikoon

Paunvere poiste igavene kevade

suur saal 2 h 45

Viimane etendus!

Osta pilet

N, 28. okt 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

suur saal 2 h 20 Osta pilet

R, 29. okt 19:00

Katk.Est.Used.

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus Osta pilet

R, 29. okt 19:00

Oi, Johnny

suur saal 2h 10 Osta pilet

R, 29. okt 19:00

Tants

väike saal 2h 30 Osta pilet

L, 30. okt 19:00

Lõppmäng

väike saal 2h 15 Osta pilet

L, 30. okt 19:00

Hullemast hullem

Hullemast hullem

suur saal 2h 10

Viimane etendus!

Osta pilet

november

E, 01. nov 19:00

Charlotte Löwensköld

Rannu Rahvamaja 2h 15 Osta pilet

E, 01. nov 19:00

Kõike head, vana toriseja

Järvakandi Kultuurihall 2h 20 Osta pilet

K, 03. nov 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Kose Kultuurikeskus 2 h 20 Osta pilet

K, 03. nov 19:00

Tants

väike saal 2h 30 Osta pilet

K, 03. nov 19:00

Katk.Est.Used.

Vändra Kultuurimaja Osta pilet

N, 04. nov 19:00

Ilma sinuta

ilma sinuta 2h 10 Osta pilet

R, 05. nov 19:00

Kasvatushoone

väike saal Osta pilet

R, 05. nov 19:00

Suvitusromaan

suur saal Osta pilet

E, 08. nov 12:00

Sirli, Siim ja saladused

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus 1h 10 Osta pilet

E, 08. nov 19:00

Oi, Johnny

Pärnu Teater Endla 2h 10 Osta pilet

E, 08. nov 19:00

Katk.Est.Used.

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus Osta pilet

K, 10. nov 19:00

Tavaline ime

suur saal Osta pilet

K, 10. nov 19:00

Suvitusromaan

Haapsalu Kultuurikeskus Osta pilet

N, 11. nov 19:00

Kõike head, vana toriseja

väike saal 2h 20 Osta pilet

N, 11. nov 19:00

Tavaline ime

suur saal Osta pilet

R, 12. nov 17:00

Ükssarvikute farm

Ükssarvikute farm

Rae Kultuurikeskus 2h Osta pilet

R, 12. nov 19:00

Tavaline ime

suur saal Osta pilet

L, 13. nov 19:00

Tavaline ime

suur saal Osta pilet

L, 13. nov 19:00

Nagu peeglis

väike saal 2h 15 Osta pilet

E, 15. nov 12:00

Sirli, Siim ja saladused

Põltsamaa Kultuurikeskus 1h 10 Osta pilet

E, 15. nov 19:00

Katk.Est.Used.

Põltsamaa Kultuurikeskus Osta pilet

E, 15. nov 19:00

Oi, Johnny

Võru Kultuurimaja Kannel 2h 10 Osta pilet

T, 16. nov 19:00

See kõik on tema

See kõik on tema

väike saal 2h 15 Osta pilet

T, 16. nov 19:00

Oi, Johnny

suur saal 2h 10 Osta pilet

K, 17. nov 19:00

Lõppmäng

väike saal 2h 15 Osta pilet

K, 17. nov 19:00

Charlotte Löwensköld

suur saal 2h 15 Osta pilet

N, 18. nov 19:00

Onu Vanja

Rapla Kultuurikeskus 2h 20 Osta pilet

N, 18. nov 19:00

Lihtsalt, rõõmuks

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus 1h 40 Osta pilet

R, 19. nov 19:00

Ükssarvikute farm

Ükssarvikute farm

väike saal 2h

Viimane etendus!

Välja müüdud!

R, 19. nov 19:00

Lendas üle käopesa

Lendas üle käopesa

suur saal 2h 45

Viimane etendus!

Osta pilet

E, 22. nov 19:00

Ilma sinuta

Sakala 3 teatrimaja 2h 10 Osta pilet

E, 22. nov 19:00

Suvitusromaan

Vene Teater, Tallinn Osta pilet

K, 24. nov 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Jõgeva Kultuurikeskus 2 h 20 Osta pilet

K, 24. nov 19:00

Kasvatushoone

väike saal Osta pilet

N, 25. nov 19:00

Oi, Johnny

suur saal 2h 10 Osta pilet

N, 25. nov 19:00

Tants

Eesti Rahva Muuseum, Tartu 2h 30 Osta pilet

R, 26. nov 19:00

Lihtsalt, rõõmuks

Türi Kultuurikeskus 1h 40 Osta pilet

R, 26. nov 19:00

Kõike head, vana toriseja

väike saal 2h 20 Osta pilet

R, 26. nov 19:00

Onu Vanja

suur saal 2h 20 Osta pilet

L, 27. nov 15:00

Katk.Est.Used.

suur saal

RT matinee

Osta pilet

L, 27. nov 19:00

Tants

väike saal 2h 30 Osta pilet

E, 29. nov 19:00

Suvitusromaan

Pärnu Teater Endla Osta pilet