Main navigation

november

E, 25. nov 19:00

Ükssarvikute farm

Ükssarvikute farm

Pärnu Endla Küün 2h Osta pilet

E, 25. nov 19:00

Lendas üle käopesa

Lendas üle käopesa

Vene Teater, Tallinn 2h 45 Osta pilet

K, 27. nov 19:00

Lendas üle käopesa

Lendas üle käopesa

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus 2h 45 Osta pilet

K, 27. nov 19:00

Ükssarvikute farm

Ükssarvikute farm

Järvakandi Kultuurihall 2h Osta pilet

R, 29. nov 19:00

Astuge edasi

Astuge edasi!

Iisaku Rahvamaja 1h 45 Osta pilet

detsember

E, 02. dets 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Eesti Draamateater 2 h 20 Välja müüdud!

E, 02. dets 19:00

Astuge edasi

Astuge edasi!

Teater Vanemuine, Tartu 1h 45 Osta pilet

K, 04. dets 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Kambja Kultuurikeskus 2 h 20 Osta pilet

K, 04. dets 19:00

Astuge edasi

Astuge edasi!

Kuusalu rahvamaja 1h 45

Viimane etendus!

Osta pilet

R, 06. dets 19:00

Onu Vanja

Haapsalu Kultuurikeskus 2h 20 Osta pilet

E, 09. dets 19:00

Onu Vanja

Võru Kultuurimaja Kannel 2h 20 Osta pilet

K, 11. dets 19:00

Onu Vanja

Jõgeva Kultuurikeskus 2h 20 Osta pilet

R, 13. dets 19:00

Onu Vanja

Kose Kultuurikeskus 2h 20 Osta pilet

E, 16. dets 19:00

Onu Vanja

Teater Vanemuine, Tartu 2h 20 Osta pilet

jaanuar

E, 06. jaan 19:00

Paunvere poiste igavene kevade ikoon

Paunvere poiste igavene kevade

Vene Teater, Tallinn 2 h 45 Osta pilet

T, 07. jaan 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Kuressaare Teater 2 h 20 Osta pilet

K, 08. jaan 19:00

Paunvere poiste igavene kevade ikoon

Paunvere poiste igavene kevade

Aruküla Rahvamaja 2 h 45 Osta pilet

K, 08. jaan 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Kuressaare Teater 2 h 20 Osta pilet

N, 09. jaan 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Viimsi Huvikeskus 2 h 20 Osta pilet

E, 13. jaan 19:00

Nagu peeglis

Tartu Sadamateater 2h 05 Osta pilet

E, 13. jaan 19:00

See kõik on tema

See kõik on tema

Vene Teater, Tallinn 2h 15 Osta pilet

E, 13. jaan 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Teater Vanemuine, Tartu 2 h 20 Osta pilet

K, 15. jaan 12:00

Põrsas Desmond ja sookolli lõks

Põrsas Desmond ja sookolli lõks

Jõhvi kontserdimaja 50 min Osta pilet

K, 15. jaan 19:00

Paunvere poiste igavene kevade ikoon

Paunvere poiste igavene kevade

Jõhvi kontserdimaja 2 h 45 Osta pilet

R, 17. jaan 19:00

Made in China

Eesti Draamateater 2h Osta pilet

E, 20. jaan 19:00

Paunvere poiste igavene kevade ikoon

Paunvere poiste igavene kevade

Eesti Draamateater 2 h 45 Osta pilet

E, 20. jaan 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Ugala Teater 2 h 20 Osta pilet

K, 22. jaan 19:00

Onu Vanja

Räpina Aianduskool 2h 20 Osta pilet

K, 22. jaan 19:00

lavastuse "Kaks tosinat tulipunast roosi" plakat

Kaks tosinat tulipunast roosi

Oisu Rahvamaja 2 h 15 Osta pilet

R, 24. jaan 19:00

Nagu peeglis

Lihula Kultuurimaja 2h 05 Osta pilet

E, 27. jaan 19:00

Made in China

Tartu Sadamateater 2h Osta pilet

K, 29. jaan 12:00

Kuldse liilia saladus

Võru Kultuurimaja Kannel Osta pilet

K, 29. jaan 19:00

Made in China

Võru Kultuurimaja Kannel 2h Osta pilet

veebruar

E, 03. veebr 12:00

Kuldse liilia saladus

Pärnu Teater Endla Osta pilet

E, 03. veebr 19:00

Made in China

Pärnu Teater Endla 2h Osta pilet

E, 03. veebr 19:00

Onu Vanja

Pärnu Teater Endla 2h 20 Osta pilet

K, 05. veebr 19:00

Ükssarvikute farm

Ükssarvikute farm

Rannu Rahvamaja 2h Osta pilet

K, 05. veebr 19:00

Lendas üle käopesa

Lendas üle käopesa

Rae Kultuurikeskus 2h 45 Osta pilet

R, 07. veebr 13:00

Verikambi

Haapsalu Kultuurikeskus 2 h 15 Osta pilet

E, 10. veebr 19:00

Nagu peeglis

Sakala 3 teatrimaja (endine NO99) 2h 05 Osta pilet

E, 10. veebr 19:00

Onu Vanja

Vene Teater, Tallinn 2h 20 Osta pilet

E, 10. veebr 19:00

See kõik on tema

See kõik on tema

Vene Teater, Tallinn 2h 15 Osta pilet

K, 12. veebr 12:00

Põrsas Desmond ja sookolli lõks

Põrsas Desmond ja sookolli lõks

Rapla Kultuurikeskus 50 min Osta pilet

K, 12. veebr 19:00

Paunvere poiste igavene kevade ikoon

Paunvere poiste igavene kevade

Rapla Kultuurikeskus 2 h 45 Osta pilet

E, 17. veebr 13:00

Kuldse liilia saladus

Teater Vanemuine, Tartu Osta pilet

E, 17. veebr 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Teater Vanemuine, Tartu 2 h 20 Osta pilet

K, 19. veebr 12:00

Kuldse liilia saladus

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus Osta pilet

K, 19. veebr 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus 2 h 20 Osta pilet

N, 20. veebr 12:00

Põrsas Desmond ja sookolli lõks

Põrsas Desmond ja sookolli lõks

Kiisa Rahvamaja/Saku Valla Kultuurikeskus 50 min Osta pilet

K, 26. veebr 19:00

Ükssarvikute farm

Ükssarvikute farm

Märjamaa Rahvamaja 2h Osta pilet

K, 26. veebr 19:00

Ilma sinuta

Paide Muusika- ja Teatrimaja Osta pilet

R, 28. veebr 19:00

lavastuse "Kaks tosinat tulipunast roosi" plakat

Kaks tosinat tulipunast roosi

Mooste Mõisa Folgikoda 2 h 15 Osta pilet

märts

E, 02. märts 19:00

Lendas üle käopesa

Lendas üle käopesa

Vene Teater, Tallinn 2h 45 Osta pilet

E, 02. märts 19:00

Ükssarvikute farm

Ükssarvikute farm

Lihula Kultuurimaja 2h Osta pilet

E, 02. märts 19:00

See kõik on tema

See kõik on tema

Vene Teater, Tallinn 2h 15 Osta pilet

K, 04. märts 19:00

Nagu peeglis

Tartu Sadamateater 2h 05 Osta pilet

K, 04. märts 19:00

lavastuse "Kaks tosinat tulipunast roosi" plakat

Kaks tosinat tulipunast roosi

Põltsamaa Kultuurikeskus 2 h 15 Osta pilet

K, 04. märts 19:00

Onu Vanja

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus 2h 20 Osta pilet

R, 06. märts 11:00

Põrsas Desmond ja sookolli lõks

Põrsas Desmond ja sookolli lõks

Iisaku Rahvamaja 50 min Osta pilet

E, 09. märts 12:00

Kuldse liilia saladus

Ugala Teater Osta pilet

E, 09. märts 19:00

Hullemast hullem

Hullemast hullem

Ugala Teater 2h 10 Osta pilet

K, 11. märts 19:00

Ilma sinuta

Vaba Lava Telliskivi Loomelinnakus Osta pilet

N, 12. märts 19:00

Ilma sinuta

Aruküla Rahvamaja Osta pilet

R, 13. märts 13:00

Verikambi

Türi Kultuurikeskus 2 h 15 Osta pilet

E, 16. märts 19:00

Lihtsalt, rõõmustamiseks

Teater Vanemuine, Tartu Osta pilet

E, 16. märts 19:00

Ilma sinuta

Tartu Sadamateater Osta pilet

K, 18. märts 19:00

Lihtsalt, rõõmustamiseks

Haapsalu Kultuurikeskus Osta pilet

K, 18. märts 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Jõgeva Kultuurikeskus 2 h 20 Osta pilet

R, 20. märts 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Kohtla -Järve Kultuurikeskus 2 h 20 Osta pilet

E, 23. märts 19:00

Made in China

Türi Kultuurikeskus 2h Osta pilet

E, 23. märts 19:00

Nagu peeglis

Vaba Lava Telliskivi Loomelinnakus 2h 05 Osta pilet

E, 23. märts 19:00

Ilma sinuta

Pärnu Teater Endla Osta pilet

K, 25. märts 11:00

Põrsas Desmond ja sookolli lõks

Põrsas Desmond ja sookolli lõks

Vändra Kultuurimaja 50 min Osta pilet

K, 25. märts 19:00

Paunvere poiste igavene kevade ikoon

Paunvere poiste igavene kevade

Vändra Kultuurimaja 2 h 45 Osta pilet

N, 26. märts 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Kiisa Rahvamaja/Saku Valla Kultuurikeskus 2 h 20 Osta pilet

E, 30. märts 13:00

Kuldse liilia saladus

Teater Vanemuine, Tartu Osta pilet

E, 30. märts 19:00

Hullemast hullem

Hullemast hullem

Teater Vanemuine, Tartu 2h 10 Osta pilet

E, 30. märts 19:00

See kõik on tema

See kõik on tema

Tartu Sadamateater 2h 15 Osta pilet