Pipi peab jõule!

Peagi hakkab Rakvere Teatri suures saalis jõule pidama vapper tüdruk Pipi Pikksukk. Pipi looja Astrid Lindgren oli rootslane, kuid Pipis lõi ta tegelaskuju, kes ei tunne maade piire. Ka igaühes meis peitub oma Pipi. Lindgrenile omaselt ei ole Pipi üdini positiivne tegelaskuju, temas on peidus nii metsikut rõõmu kui kurbust. Kuid samas on tal probleemidega toimetulekuks täiesti omad meetodid. Jõulud üksinda Segasummasuvilas võivad siiski kohutada ka kõige vapramat tüdrukut, kuid õnneks on olemas sõbrad ja jõuluime.

Uue aasta piletid saadaval

Müüki tulid piletid Rakvere Teatri jaanuari ning veebruari etendustele. Sobiva etenduse saab välja valida mängukavast ning piletid on saadaval Piletimaailma müügikohtades üle Eesti ning veebis.

Rakvere Teater Tallinnas

Rakvere Teater annab etendusi üle kogu Eesti. Pea iga kuu tuleme oma etendustega ka Tallinnasse ja Harjumaale.

Teatrikohvikus avatud valgustinäitus

Rakvere Teatrikohvikus on avatud Eesti valgustitootja 4ROOM valgustinäitus. 

Lähemalt saab näituse kohta lugeda siit.

Esietendus "Kuni ta suri"

Nadežda Ptuškina romantiline komöödia "Kuni ta suri" esietendus reedel, 16. novembril väikses saalis. Peeter Raudsepa lavastuses mängivad Ülle Lichtfeldt, Maria Klenskaja (külalisena Eesti Draamateatrist), Eduard Salmistu ja Anneli Rahkema. Koomiline lavalugu toimub ühes raamatuid täis äärelinna korteris, kus elavad ema ja tema kuuekümneaastane tütar. Nende vaikse ja üsna närbunud kooselu paiskab ümber ootamatu uksekell ja ukse taga seisev lilledega mees.

RT MUUSIKA: ÜLLE LICHTFELDT JA ISASÕBRAD

Tule saa osa kontserdist ja peost Ülle ja Isasõpradega laupäeval, 15. detsembril kell 19 Rakvere Teatri väikses saalis. Isasõbrad on tore ja mõnus seltskond tegelasi, kes armastavad aeg-ajalt koos käia ja teha asju, mida ehk üksi ei teeks, ja muuta nii oma väikest maailma paremaks.

Teater võtab tööle LAVATEHNIKU-AUTOJUHI

Lavameeskond on 6-liikmeline, kelle töö on vaheldusrikas, täis ootamatuid olukordi, mis vajavad kiiret reageerimist ja lahendamist, loovat mõtlemist ning nutikust. Töö eeldab kannatlikkust, sest aeg-ajalt tuleb ette ootamist proovide, etenduste ja ürituste ajal. Rakvere Teater annab palju külalisetendusi üle Eesti, sestap on lavatehnikud palju ratastel, transpordivad ja paigaldavad lavakujundusi erinevatesse mängupaikadesse.

Teatrikohviku värske menüü alati leitav meie kodulehelt

 

Mitte, et meil oleks midagi selle vastu, et telefonitsi inimestele menüüd ette lugeda... aga tunduvalt lihtsam on Teil avada hoopis meie koduleht, sest seal on igapäevaselt kõik samuti kirjas (ja helistada võib ju ka – sest toredate inimestega meeldib meile alati rääkida).

Päevapakkumiste menüü leiad siit.