VÕTAME TÖÖLE TURUNDUSSPETSIALISTI

Kelle ülesandeks on:

  • turundustegevuste väljatöötamine ja elluviimine
  • kliendibaaside haldamine ja müügitöö
  • meediasuhete korraldamine


Oodatud kandidaat on:

Suur maskide üleskutse

Jõululavastuses „Kuldse liilia saladus” lähevad Sanna ja tema sõber Artur võlumaale seiklema. Neil on vaja kokku saada perega ja ühtlasi päästa Kuldse liilia kuningriik. Teekonnal kohtavad nad römme, nõidu ja muid tegelasi, kes saavad elada ainult unenägudes või võlumetsas.

"Puudutada kuud" viimased etendused

Oktoobris ja novembris anname viimased etendused lavastusega "Puudutada kuud", mis valmis sarjas "Sajandi lugu" koostöös Fine5 Tantsuteatriga. Ühtlasi jõuab "Puudutada kuud" esimest korda Tallinnasse, kuhu teda tehnilise keerukuse tõttu pole varem viidud.

Õhtusöömaaeg ja muusika "Made in China" detsembri etendustel

Detsembris on Made in China” etendused erilised, sest pärast etendust pakume pikas lauas õhtusöömaaega, mida saadab elav muusika.

Õhtusöömaaeg koos jumalatega nii taevas kui maa peal. 

Esietendus "Onu Vanja"

Meie 80. juubelihooaja teine uuslavastus on klassika – Anton Tšehhovi "Onu Vanja" esietendus 4. oktoobril suures saalis. Eili Neuhausi lavastuses teevad lisaks meie näitlejatele külalistena kaasa Laura Baumverk ja Hannes Kaljujärv (Vanemuine).

Ühes ääremaade mõisas kulgeb elu mööda sissetallatud radu. Tehakse tööd, aga osatakse ka puhata. Inimestel on süda õige koha peal nagu öeldakse. Asjad lähevad keeruliseks kui pealinnast saabub mõisa omanik, professor oma naisega. 

Peagi selguvad publikuküsitluse võitjad

Kuulutasime 80. hooaja alguses välja traditsioonilise publikuküsitluse möödunud hooaja lemmikute valimiseks.

Hääletus on lõppenud. Publikulemmikud kuulutame välja 4. oktoobril Onu Vanja esietendusel.

Baltoscandal 2020

Järgmine rahvusvaheline teatrifestival Baltoscandal toimub 1.–4. juulini 2020 Rakveres.

 

MÄNGUD KOOS PUBLIKUGA

Teatri loominguline juht Peeter Raudsepp tutvustab 80ndat juubelihooaega
      
      Inimene tahab mõtestada enda olemist ja üks viis on teha seda läbi mängu – on kurvad, on rõõmsad, on ohtlikud ja on ka rahulikud mängud, mida me koos publikuga teatris mängime. Inimesed saalis vaatajatena, näitlejad laval tegelaskujudena. Kus kõige aluseks on maagiline “mis oleks, kui...” Nii et iga meie lavastus on omal kombel eksperiment ja alternatiiv argisusele, rutiinile.

Esietendus Nagu peeglis

80. juubelihooaja esimene uuslavastus on Ingmar Bergmani "Nagu peeglis"

See on skandinaavia perekonnalugu neljale näitlejale, kus habraste suhete ja kiivuste keskel püütakse leida armastust ja vastuarmastust. 

Madis Kalmeti lavastus esietendus 13. septembril kell 19 Rakvere Teatri väikses saalis.

Sügishooaja mängukava

Kodulehel on nüüd avalik meie sügishooaja mängukava ning kõigile etendustele saab osta pileteid. 

Uue hooaja alguses mängime augustis veel oma mõlemat suvelavastust: "Miks Jeppe joob?" etendub Kolgaküla rahvamajas ning "Loojanguekspress" Rakvere raudteegetos. Loojanguekspressi jaoks on need ka viimased etendused.

La h use viimane etendus

Liisi Rohumäe "La h us" annab viimase etenduse pühapäeval, 30. juunil kell 19 ERMi teatrisaalis Tartus ESTO päevade raames.

Üllar Saaremäe lavastatud "La h us" kõneleb eestlastest kodus ja võõrsil. Kokku mängitakse "La h ust" 36 korda, lisaks Eestile käidi Torontos.

 

Esietendus "Kaks tosinat tulipunast roosi"

Märtsis esietendus suures saalis itaalia komöödia "Kaks tosinat tulipunast roosi", mille lavastas Giorgio Bongiovanni. Aldo de Benedetti kirjutatud kerge ja elegantse teksti taga peitub tõde elust enesest. 

Ühe abielupaari ellu saabub salapärane kimp tulipunaseid roose, teadmatus tekitab uudishimu ning uudishimu avab väravad armastusele. 

RAKVERE TEATER AVAB 80. HOOAJA

13. septembril alustab Rakvere Teater oma 80. hooaega, mille tähistamiseks istutab teatrirahvas linna idaküljele 80 tamme tulevase pargi tarvis. Pidulik tseremoonia algab kl 15 Tuleviku ja Ussimäe nurgal asuval haljasalal. Tammesid istutavad endised ja praegused teatrijuhid, teatriveteranid, teatritöötajad ning kõik need, kelle jaoks Rakvere Teater on südamelähedane. Fotosid istutamisest saab näha teatri Facebooki albumis.

Rakvere Teatri kolleegipreemiad jagatud

Rakvere Teater peab oma sünnipäeva samal päeval Eesti Vabariigiga, sest Rakvere Teater avati 24. veebruaril 1940. Traditsiooni kohaselt jagatakse sünnipäeval välja kolleegipreemiad, mille märgiks saab laureaat sepistatud naela. 

Esietendus "Kuni ta suri"

Nadežda Ptuškina romantiline komöödia "Kuni ta suri" esietendus reedel, 16. novembril väikses saalis. Peeter Raudsepa lavastuses mängivad Ülle Lichtfeldt, Maria Klenskaja (külalisena Eesti Draamateatrist), Eduard Salmistu ja Anneli Rahkema. Koomiline lavalugu toimub ühes raamatuid täis äärelinna korteris, kus elavad ema ja tema kuuekümneaastane tütar. Nende vaikse ja üsna närbunud kooselu paiskab ümber ootamatu uksekell ja ukse taga seisev lilledega mees.

Teatrikohviku värske menüü alati leitav meie kodulehelt

 

Mitte, et meil oleks midagi selle vastu, et telefonitsi inimestele menüüd ette lugeda... aga tunduvalt lihtsam on Teil avada hoopis meie koduleht, sest seal on igapäevaselt kõik samuti kirjas (ja helistada võib ju ka – sest toredate inimestega meeldib meile alati rääkida).

Päevapakkumiste menüü leiad siit.