Sinatraga kuu peale

Lavastaja Ivo Eensalu
Kunstnik Mae Kivilo

Tõlkija Andra Aaloe
Osades Ülle Lichtfeldt ja Tiina Mälberg

Me tahtsime ainult head.

84-aastane Davy fännab Frank Sinatrat, kuid lisaks Sinatrale on tal kaks hooldajat - Francis ja Loretta. Neil kahel naisel on tükk tegemist nii omavahel kui oma geniaalsete ideede elluviimisega. Elu on tegelikult päris hea, kuigi mehed on juhtumisi lorud ja naabrimutt passib akna peal.

Kui kaugele on valmis minema kaks üldiselt heatahtlikku ja moraalset naist kui neid ahvatleb võimalus natuke teenida? Risk on ju väike ja midagi eriti hullu nad ei tee. Pealegi on see raha peaaegu nende oma. Eriti kui neil on seda raha ka hädasti tarvis... 

Alguses on paar head ideed, kuidas seda valutult korraldada, nii et kõik on õnnelikud. Tõesti – lenda või kuu peale. Seejärel läheb vaja vaid kahe piisavalt meeleheitliku koduperenaise fantaasiat, et end lõplikult sisse mässida. Ja siis päästab ainult jumal... või oli see Sinatra? 

Kui täituksid vaid kõik soovid, olgu Sinatraga või ilma.

Esietendus 10. aprillil 2015 Rakvere Teatri suures saalis.

Esietenduse päeval näitas ETV saade Ringvaade, kuidas Tiina Mälberg ja Ülle Lichtfeldt käisid kehastatava elukutset ka päriselus proovimas. Vaata siit.

„Eetilisi dilemmasid jagub teatritükis küllaga ning Ülle Lihtfeldti ja Tiina Mälbergi sujuvalt ja terviklikult kõlav duett keerab kenasti vinti, õrritab elulisuse ja hea lihtsameelsusega.“ (Inna Grünfeldt)

Next performances

Video

Meediakajastused

Thijl ja Sinatra lähevad kuu peale

Virumaa Teataja

07. märts 2017

Milleri tee malbed mõrtsukad

Inna Grünfeldt, Virumaa Teataja

12. mai 2015

Belfastist kuu peale, Sinatraga

Maris Marko, Kuulutaja

01. mai 2015

Naised kipuvad kuu peale

Inna Grünfeldt, Virumaa Teataja

10. aprill 2015

Esietendub iiri naiste mänguline olelusvõitlus

Triinu Sikk, Kuulutaja

03. aprill 2015