RT vestleb: "Onu Vanja" 40 aastat tagasi, täna ja 40 aasta pärast

Täpselt 40 aastat tagasi oli "Onu Vanja" viimati Rakvere Teatri laval. 

Rakvere Teatri 80. juubelihooaega tähistades on märgiline, et vestlejateks on sel korral 40 aastat tagasi Astrovit mänginud Raivo Trass ja täna Astrovi rollis üles astuv Velvo Väli ning 40 aastat tagasi Vanjat mänginud Volli Käro ja täna Vanjat kehastav Hannes Kaljujärv.

Kas lavastuses käsitletavad teemad on sama päevakajalised täna, nagu nad olid siis? Ja mis võiks olla teisiti 40 aasta pärast?

Vestluse moderaatoriks on sel korral Mari Torga.

 

Vestlus toimub peale matinee etendust, algusega kell 17.30 Rakvere Teatri suures saalis.

Tegemist on vestlusringiga, kus publikul on võimalus kaasa rääkida ning küsimusi tõstatada.

Vestlust on võimalik hiljem järele vaadata ERRi kultuuriportaalist.

 

Mari Torga tutvustab end järgmiselt:

"Töötanud peamiselt teatris ja televisioonis. Teatris olen tegelenud turunduse ja avalike suhetega ning Vene Teatri etendustel teen kolmandat aastat sünkroontõlget eesti keelde.

Aastatuhande vahetuse paiku töötasin paar aastat Ugalas reklaami-ja avalike suhete juhina. Televisioonis olen 20 aasta jooksul teinud nii reporteri, saatejuhi, toimetaja kui produtsendi tööd (TV3, ETV, Tallinna TV).  Juhtinud kultuuri ja ka debatisaateid ning teinud mitmete kultuurisündmuste kajastamisel otseülekandeid, sh - Birgitta Festivalil, Suure-Jaani muusikafestivalil,  Pimedate Ööde filmivestivalil, Vanalinna päevadel, Tallinna merepäevadel jm. 

Teinud teatrisaateid saatejuht- toimetajana: „Jäljed“, „Teatrijutud“, „Birgitta Festival“."

 

Järgmised üritused

Meediakajastused