RT muusika: PEEGELPILDI debüütalbumi "Hingelind" esitlus

Peegelpilt on Pärnumaal sündunud viieliikmeline ansambel, kes mängib omaloomingulist muusikat, kuid ansambli looja ja laulja Helina-Victoria Pildi juured on hoopis Lääne-Virumaal, Väike-Maarjas. Debüütalbumit suundutaksegi esitlema kõikjale, kust bändiliikmed pärit.

Peegelpildis segunevad stiilidest popp, džäss ja pisut folki. See on mõtisklev, jutustav, veidi poeetiline ja unistav, vahel lõbusalt kerge, kuid ka iseenese valukohtadele vajutav ja võib kõnetada just neid, kes tahavad lasta end kõigest sellest kanda.

Debüütplaadil „Hingelind“ kõlavad lood on oma aega oodanud väga kaua... Ammu aega tagasi otsustas ühe noore tüdruku Hingelind ühe oma laegastest lukku keerata, kuid vaatamata sellele kogunes sinna palju... Palju mõtteid, tundeid ja kogemusi, mis ühel hetkel enam ei tahtnud ära mahtuda. Selle laeka kandmine muutus raskeks... Kuid siis avas Hingelind laeka uuesti ja otsustas vastu võtta kõik, mis selle sees ning tasahilju jagada killukesi ka teistega. „Hingelinnu“ laeka sisu on tundeline, mõtisklev, vahel pisut terav või enesesse tõmbunud, siis jälle lendlev, unistav ja rõõmus. Kõik see on kantud delikaatsest pop-jazz-folgi segusest helikeelest.

Pilet: 7 €

Piletid saadaval Piletimaailmas, Rakvere Teatri kassas ja kohvikus ning kui kohti on, siis ka kohapeal.

Pilet annab koha nummerdatud lauda ning koha olemasolul saab teatrikohvikust tellida lauale ette ka suupisteid ja jooke.

Kohviku tellimused 329 5420 või kohvik@rakvereteater.ee. 

 

Peegelpildi debüütalbumi "Hingelind" muusikaga saad tutvuda SIIT.

Järgmised üritused

Meediakajastused

Ansambli Peegelpilt tutvustus

Virumaa Teataja

14. juuni 2022