RT muusika: Margus Grosnõi trio

Margust oleme me kuulnud laulmas mitmetes kooslustes ja lavastustes. Aga laulmist ei ole ta kunagi õppinud ega ka muusikakoolis käinud. Talle lihtsalt meeldib laulda ja nagu ta ise ütleb: "Kuna natuke viisi pean, siis on igale poole esinema pandud." Kuid laulupeole jõudis ta sel suvel päris esimest korda, lauldes Rakvere Teatri segakooris.

Aga Margus laulab palju. On laulnud näiteks lavastustes "Uno Bossa ehk Uno Loobi seitse elu", "Romaan" ja "Paunvere poiste igavene kevade". Koosluses RAMMM või Moonaküla Muusikaakadeemia kiirreageerimisrühmas, nagu nad Peep Pihlakuga end nimetavad.

Sel korral ongi temaga laval kaks suurepärast muusikut, kes teavad, mida nad teevad - Ahti Bachblum klaveril ja multimuusik Peep Pihlak kitarril, basskitarril ja saksofonil. Nad on mitmetes projektides ja kooslustes lava jaganud, kuid sellise trio jaoks on see debüüt.

Esitamisele tulevad vanad tuntud laulud, kuid ka päris uut valikut nende meeste poolt. Ajastuvalik jääb 60ndate ja 80ndate aastate vahele. Ja nagu selle sarja puhul kombeks, jätame midagi ka üllatuseks.

 

Sel korral saab meie väiksest saalist sume lounge, kus publik istub laudades, kuhu on võimalik kohvikust head-paremat ette tellida.

Pane tähele: Pilet annab koha nummerdatud lauda ning pileti olemasolul saab teatrikohvikust lauale suupisteid ja jooke ette tellida.

Meeleolumuusikaga lounge'i uksed on avatud 18.00-21.00. Kontserdi algus kell 19.00

 

Pilet: 7€/5€ (müügil Piletimaailmas, Rakvere Teatri kassas ja enne etendust väikse maja kassas)

Üritust toetab Rakvere linn.

Järgmised üritused

Meediakajastused