RT muusika: Jaan Tätte 60 – kontsertetendus "Minu lugu"

Praegu lausa ei usu, et olen elus 15 aastat teinud näitleja rasket, aga imelist tööd. Viimased 15 aastat ei ole ma kordagi teatrilavale astunud. See juhtub nüüd üle pika aja 4. aprillil Rakvere Teatris. Natuke pabistan. Kontserdil räägin sõelale jäänud ehk parimaid lõbusaid lugusid oma elust ja laulan laule, mida see elu on mulle kinkinud. Rakverega seoses on mul üks väga ilus ja eriline mälestus. Aga sellest ei saa ma rääkida. See mälestus on peidus ühes laulus. See laul ei räägi Lehmakommidest.

Igal inimesel on oma lugu – kuidas on ta jõudnud sellesse hetke, kus ta praegu on. Sellel kontsertetendusel räägin mina teile oma loo, seda läbi lõbusate juhtumuste ja läbi laulude, mis mu elu on saatnud. Kevadel on kena kohtuda!

Jaan Tätte Vilsandilt.

 

Jaani oodates võib hingesoppe ette valmistada teise Eesti jutuvestja August Gailiti „Karge mere” põhjal valminud uuslavastusega, mille toob Rakvere Teatris lavale Saaremaa mees Elar Vahter, kes samuti mere ja saareeluga sina peal. 15. märtsil esietenduvas „Karge meres” on vaatajal võimalus kohtuda maailmast eraldatud saarerahva ja nende lugudega hülgeküttide kogukonnas. Üks kevad, kaks merd.

 

Kontserdi piletihinnad:

Saalis

tavapilet 25 € ja sooduspilet 22 € (õpilased, tudengid ja pensionärid)

Rõdul

tavapilet 23 € ja sooduspilet 20 € (õpilased, tudengid ja pensionärid)

 

Piletid saadaval Piletilevis, Piletimaailmas, Rakvere Teatri kassas ja kohvikus.

Piletilevis: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/eesti-muusika/jaan-tatte-60-kontsertetendus-minu-lugu-419159/

 

Rakvere Teatrikohvikus on võimalik broneerida endale enne kontserti või vaheajaks laud ning tellida meelepärast mugavalt läbi e-poe (hiljemalt kontserdile eelneval päeval). 

https://rakvereteater.ee/pakkumised-etenduse-eel-ja-vaheajaks

https://kohvik.rakvereteater.ee/

Üritust toetab Rakvere linn ja Kultuurkapitali Lääne-Virumaa ekspertgrupp.

Järgmised üritused

Meediakajastused