Rakvere Teatri 83. hooaja avapidu ansambliga SINGER VINGER

Kurb on seda teile öelda – meie hooaja lõpupidu reedel ei toimu.

Alanud on hea sääseaasta, kuid inimestel on rasked ajad ja võib-olla pole sellise peo jaoks sobiv hetk. Seda näitab ka vähene eelmüük, kuid kuna Angus väärib täissaali, siis loodame kohtuda nende suviste reggae-rütmidega tulevikus.

Seekord siis niimoodi.

Loodame mõistvale suhtumisele ning vabandame nende ees, kes olid tantsukingad juba läikima löönud. Kohtume järgmistel pidudel!

Meie sisehooaeg lõpeb viimaste etendustega kolmapäeval Järvakandis ja Arukülas, seejärel suundume Lammasmäele, kus algavad „Robin Hoodi” seiklused.

 

 

Rakvere Teatri 83. hooaja avapidu on muusikaline pühendus esimestele esietendustele „Di ja Viv ja Rose” ning „Ki(i)vi südamel”.

L, 17. septembril kell 20

Rakvere Teatri väikses saalis RT Muusika

- Ansambel Singer Vinger

- Rakvere Teatri DJ-d nostalgilise tantsumuusikaga

Hardi Volmer on RT tegemistes kaasa löönud kunstniku ja lavastajana juba 23 aastat, kuid esmakordselt astub ta meie laval üles Singer Vingeri solistina! Kontsert viib meid tagasi aega, kus esmaspäevad olid veel sinised ja retro oli uus must. Kontsert on kummardus igavesele sõprusele, millest kõneleb ka uuslavastus „Di ja Viv ja Rose”

Õhtut jätkavad päev varem esietendunud „Ki(i)vi südamel” näitlejad Märten Matsu ja Rainer Elhi ning lavastaja Jaune Kimmel, kes vallutavad DJ-puldi oma noorusliku nostalgiaga ja meenutavad meile – elame vaid kord!

Rääkimine hõbe, laulmine kuld, tantsimine teemant!

 

Pilet 15 € / kohapeal 20 €

Piletid saadaval Rakvere Teatri kassas, Teatrikohvikus ja Piletimaailmas

Uksed avame kell 19.30 ning tants lõppeb kell 01.00.

Saalis ainult seisukohad ja tantsuruum.

Kiiremad saavad piletid soetada soodushinnaga eelmüügist Piletimaailmast, Rakvere Teatri kassast ja Teatrikohvikust ning hilistele ärkajatel on võimalus osta kergelt kallim pilet kohapealt.


 

Järgmised üritused

Meediakajastused