Õhtusöögi ja vaheaja pakkumised

Rakvere teatri repertuaaris olev põhjamaine armastuslugu "Charlotte Löwensköld" viib meid rändama mõisamaailma ja koos lavastusega toome Teieni maitseelamusi mõisaköökidest, mille menüü on valminud koostöös Lahemaa mõisade peakokkadega. Õhtusöögilauale pakume kolme erinevat varinat
 

Sagadi mõisa mooritud metskitsepraad hooajaliste köögiviljade ja marjakastmega, Vihula mõisa marmorkook, teatrivein Shiraz, kohv või tee, vesi. Hind 26.20€.

Palmse mõisa angersäga pastinaagipüree ja hollandi kastmega, Vihula mõisa marmorkook; teatrivein Cuvee Speciale Blanc, kohv või tee, vesi. Hind 26.20€

Rakvere Teatrikohviku pakkumine:

Peedi-kitsejuustusalat kruupidega; teatrivein Cuvee Speciale Blanc, kohv või tee, vesi. Hind 16€

Palun broneerida laud vähemalt kolm päeva enne etendust Teatrikohviku meiliaadressil kohvik@rakvereteater.ee (tellimus on vastu võetud, kui  olete saanud kinnitusmeili) või helistades kohviku telefoninumbril 32 95420.

Etenduse vaheajaks pakume valikut kahest paketist:

  • Brownie-ampsud ja konjak Hennessy VSOP. Hind 11€

  • Lõhesalat ja teatrivein Cuvee Speciale. Hind 14.20€

Vaheajalaua saad broneerida hiljemalt etendusele eelneval päeval Teatrikohviku meiliaadressil: kohvik@rakvereteater.ee (tellimus on vastu võetud, kui olete saanud kinnitusmeili) või helistades kohviku telefoninumbril 32 95 420.