Teatrikohvik täidab sinu piknikukorvi!

Teatriga külgnev Rahvaaed kutsub oma soppidesse jalutama, vestlema ja einet võtma. Rakvere Teatrikohvik tuleb appi – pakume sinu piknikukorvi sisse mahlaka ja küllusliku sisuga koorikleiba (valikus on heeringa-, singi- või juustutäidis), croissanti hummuse või värskete aedviljadega, vabas õhus õitsele löövat juustu-toorsalatit, teatrikohviku üllatuslikke käsitöökomme ning toorest kraamist valmistatud vitamiinidest pulbitsevat smuutit (300 ml).

Meie suupistete maitse-, värvi ja lõhnabukett on välja töötatud sobima just Rahvaaia maastikega, mis on teatrile lähim koht pikniku pidamiseks. Keskkond on maaliline – kõrvu kostavad tennisemängijate hõiked, sinikaelpartide ja kaelustuvide kluuksatused, aeglaselt loksub laine kalakesi täis tiikides, mööda traavib kuldne retriiver, kellele pool croissanti hambusse viskad – nii idülliline kui see sel kevadel üldse saab olla. Leidub kohti nii varjus kui päikse all (pruuniks teiseks juuliks), nii tiigi ääres kui keset muru. Ehk sünnib just sinu piknikust järjekordne meistriteos a la Édouard Manet „Eine murul”? Samuti saad ühendada pikniku fotosessiooniga ning inspireerida instas või facebookis oma sõpru.

Kaugemaid radu avastades leiad teised piknikukohad Rakveres: Kirikupark, Rakvere tammik, Teatritammik, Vallimägi („naudi uusehitust”), Soolikaoja kaldad, Rakvere ametikooli park, Vee ja Kastani tänava nurga park.

Piknikukorvi sisu maksab 15 € ja palume sul paar tundi enne piknikule minekut meile tellimus sisse anda. Tellimiseks helista kohvikusse +372 32 95 420.