Teadaanne maailma parimatele trikimeistritele!

Aitäh kõigile, kes oma trikivideosid saatsid! Võitjad kuulutame välja detsembris, "Kessu ja Tripi" esietenduse nädalal.

Rakvere Teatri suurel laval võtavad jõulukuul koha sisse Kessu ja tsirkuseraamatust pärit Tripp. Võib üsna kindel olla, et nendega koos tuleb valmis olla igasugusteks seiklusteks ja viguriteks. Kohe pärast etendust saab sukelduda Tripi Trikimaa kõige põnevamatesse soppidesse, et selgeks õppida mõned vahvad trikid ja nipid, veeretada naljakaid mõtteid või hoopis vigurdada, nii et Trikimaa jõuluvanad kõik naerust kõverad on.

Kui Sina oled maailma parim ühel jalal seisja, oskad tagurpidi luuletusi lugeda, oled meister asjade kaotamises, kõverate joonte tõmbamises või võlud hommikuti piima siniseks, siis anna endast märku! Ootame videoid kõikvõimalikest trikkidest, mida üksi, pere või klassiga teha oskate. Head trikki ei saa lasta raisku minna! Jagame neid Rakvere Teatri kodulehel, sotsiaalmeedia kanalites ja loomulikult Trikimaal, et kõik vigurid ka teistele selgeks õpetada.

Kõikide trikimeistrite vahel loosime välja superägeda väljasõidu Eesti Televisiooni, et külla minna Tripile, kes aastate eest Sinu emale ja isale, võib olla ka vanaemale ja vanaisale lastesaates trikitamist õpetas. Nina saab sisse pista telestuudiote uksest, uudistada saatetegemise telgitaguseid ning tutvuda teletehnika ajalooga. Ja kui veab, siis kohtud ka mõne ekraanilt tuttava saatejuhiga. Sõidutame võitja kandiliste ratastega bussiga pealinna kohale ja toome koju tagasi ka.

„Kessu ja Tripp” on Robert Vaidlo igihaljal raamatul põhinev südamlik ning mänguline lastelavastus, mis esietendub 9. detsembril Rakvere Teatri suures majas. Mängivad Tuuli Maarja Möller, Madis Mäeorg, Silja Miks, Johannes Richard Sepping (külalisena), lavastab Eili Neuhaus, dramatiseeris ja laulusõnad kirjutas Urmas Lennuk.

Vahvat trikitamist!

Video