Publikupreemiate ning tänuordenite laureaadid

5. septembri õhtul kuulutati Rakvere Teatri hooaja esimesel suure saali esietendusel "Charlotte Löwensköld" välja möödunud hooaja publikulemmikud ning jagati koostööpartneritele ordeneid.

450 hääletaja soovil tunnistati 80. hooaja publikulemmikuks Eili Neuhausi lavastus "Onu Vanja". Parima naisnäitleja kategoorias sai taas enim hääli Ülle Lichtfeldt, rollide eest lavastustes "Onu Vanja" ja "Ilma sinuta". Parima meesnäitleja tiitel kuulub Tarvo Sõmerile osatäitmiste eest lavastustes "Nagu peeglis" ja "Kuldse liilia saladus".

Alates 2002. aastast on Rakvere Teatril olnud traditsioon tunnustada neid, kes on teatrile hooaja jooksul tugevaks toeks olnud. Teatritruuduse ordeniga tänatakse teatrikülastajat, kes on möödunud hooajal kõige sagedamini Rakvere Teatrit külastanud ning 80. hooaja tänuorden kuulub Imbi Vassiljevale. Külalislahkuse orden hooaja parimale võõrustajale anti sel korral üle Viimsi Huvikeskusele. Koostööpartneri orden ulatati aga pikaajalise hea koostöö eest Aksi-Metall OÜ-le.