Mängime!

Andrus Kivirähk ja tema lasteraamat „Sirli, Siim ja saladused” on tuttav paljudele lastele, võib-olla on see isegi juba koolis ühiselt loetud ja arutatud. Sel aastal detsembrikuus jõuab see fantaasia- ja mängurohke materjal Rakvere Teatris lavale. Enne kardinate avanemist kutsume koole ja lasteaedu endaga üheskoos fantaasiamänge mängima, et viia mõtted Sirli, Siimu ja nende seikluste radadele. Selleks oleme valmis mõelnud ühe mängu või isegi mängupäeva, mis sobib läbiviimiseks nii koolides kui lasteaedades.
Niisiis, kas olete valmis? Pange oma fantaasia tööle, sest seda läheb järgnevalt kõige enam tarvis, koguge lapsed kokku ning viige läbi üks seikluslik päev.

Mängu kirjelduse saate alla laadida siit. Värvimislehed saate alla laadida siit.

Mängu kokkuvõtteks saatke tehtud pilt „Hüpe unistustesse” hiljemalt 30. novembriks meiliaadressile unistused@rakvereteater.ee ning lisage juurde oma klassi või rühma unistuste nimekiri. Kui teete video, laadige see üles ning saatke meile link. Kõikide mängust osavõtjate vahel loosime välja tasuta teatri- või kinokülastuse klassile ning muid teatraalseid üllatusi, eriauhind osalevatele peredele. Saadetud pilte ja videoid kasutame Rakvere Teatri erinevates teavituskanalites ning kõik pildid lähevad detsembriks üles Rakvere Teatri fuajeesse.