Lux Expressiga Rakvere Teatrisse

Uus aasta toob häid sõnumeid kaugematele teatrisõpradele, sest nüüd saab pealinnast ning Haljalast Rakvere Teatrisse sõita Lux Expressi bussidega.

Lux Expressi bussiliinil nr 746 väljumistel Tallinnast kell 17.15 ja Narvast kell 19.30 on uus peatus Rakveres „Teater“. Tallinnast jõuab buss peatusesse Teater kell 18.37 ning Narva poolt tagasi tulles väljub Rakverest Tallinna poole kell 21.33. See võimaldab tulla Tallinnast vaatama meie etendusi ning pärast bussiga pealinna tagasi sõita.

Tallinnast väljuval reisil on see nõudepeatus ainult väljumiseks; Narvast väljuval reisil peatus väljumiseks ja eelmüügist ostetud piletiga sisenemiseks.

Lisaks peatub buss nii minnes kui tulles Haljala teel (Tallinna poolt tulles 18.27 ning Rakverest Tallinna sõites 21:43), nõnda saab bussiga ka Haljalast teatrisse ja tagasi.

Bussiga saab vaatama sõita seda osa meie repertuaarist, mille kestus jääb alla 2 tunni ja 20 minuti. Sobivateks lavastusteks on Ilma sinuta (lõppeb 21.20), Kuni ta suri (lõppeb 21.20), Kõike head, vana toriseja (lõppeb 21.10), Lihtsalt, rõõmuks (lõppeb 20.30) ja Onu Vanja (lõppeb 21.15). 

Etenduste pikkused on kodulehel koos vaheajaga. Bussipeatused asuvad teatrist ca 200 meetrit Tallinna poole (suure maja hoovist väljudes pöörake Kreutzwaldi tänaval paremale). Tallinnast saabumise peatus asub Politseimaja ees, väljumise peatus üle tee. Peatusesse läheb teatrist jala 2-3 minutit, lisaks tuleb arvestada ajaga, mis kulub etenduse lõppedes garderoobis. Tuleb arvestada ka võimalusega, et etenduste algus võib viibida ja etenduste pikkused võivad mõned minutid varieeruda.