Rakvere heategevusjooksu lõpetamine ansambliga UKERDAJAD

 

Esimesel septembril ootavad Rakvere Teater ja Eesti Ööjooksu korraldajad rakverelasi ja lähiümbruses elavaid inimesi Rakveresse heategevuslikule liikumissündmusele. Võimalus joosta, sörkida, kõndida 5,3 km pikkusel rajal või võtta osa toredast pereorienteerumisest. Mõlemad sündmused algavad 1. septembril kell 17.00 Rakvere Keskväljakult ja lõppevad Rakvere Teatripargis ehk Rahvaaias kus toimub ka meeleolukas kontsert ansambliga Ukerdajad ja avatud on välikohvik. ?Osalemistasu on 5 €. Kogu kogutud osavõtutasu annetatakse Rakvere Lille kooli vaimupuudega õpilastele kuivatuskapi soetamiseks ja klassiruumi valgustuse parendamiseks.

Heategevustšeki üleandmine toimub kell 18.00 Rakvere Teatripargis – tule ela kaasa!

Ansambel “Ukerdajad” alustasid 2009. aastal Viru Folgi festivalil tänavamuusikutena, instrumendiks muuhulgas vesi, mida ühest anumast teise solgutada. Oma helikeele ja „miski“ otsingud kulmineerusid mullu koosseisu laienemise ja muusikalise paleti rikastumisega. Nüüd, mil tagataskus “Tudengilaul 2013” peavõit ning publiku lemmiku tiitel, ei põlvita nad enam imaginaarses rentslis, vaid sirutuvad „pärisbändilikesse” kõrgustesse. Kontsert on kõigile TASUTA!

Õhtujuht Margus Grosnõi!

  Nii pereorienteerumisel kui jooksul osalevad registreeritud osavõtjad saavad rinnanumbri ja Rahvaaias Aqva Spa kingituse kinkekaardi näol Aqva vee- ja saunakeskuse külastamiseks.

  Lisaauhindadega loosimisse panustavad: Rakvere Teater, Selver ja Eesti Ööjooks.

  Igale osaleja on tagatud sümboolne meene Lille Kooli õpilastelt.

   

  Rohkem infot ürituse kohta leiad www.facebook.com/events/582793098408167/

  Rohkem infot Ukerdajate kohta leiad www.facebook.com/Ukerdajad

  Rohkem infot Teatrikohviku kohta leiad www.facebook.com/RakvereTea

  Järgmised üritused

  Meediakajastused