Materialiseerunud elemendid

Most Interiors esitleb
"Materialiseerunud elemendid"
näitus Rakvere Teatrikohvikus
10.02.2014 - 10.03.2014

Most Interiors kutsub põnevale avastusretkele süüvimaks iseendasse ja tapeetide lummavasse maailma.

Kasutades Feng-Shui teooria pakutavaid tööriistu, näiteks 5 elementi ja Bagua energiakaart, saab inimene originaaltapeetide abil hõlpsalt aktiveerida talle olulise eluvaldkonna või rõhutada individuaalsust, valides oma seinakatteks näiteks sodiaagi aastaloomatapeedi. Most Interiorsi disainerid nõustavad valikul meelsasti ja klient saab tellida neilt kogu kodu sisekujunduse. Samuti on võimalus nende kunstnikelt tellida unikaalne tapeet, ainult tellijale mõeldud lahendus.

Most Interiors leiab, et aastatuhandete kogemust tasub usaldada ja on oma tapeetide loomise üheks lähtekohaks võtnud idamaadest, täpsemalt Hiinast pärit iidse filosoofia vormi feng-shui, ja kasutab selle tööriistu - Baguat ja viit elementi lääne kiirustava ühiskonna tasakaalustava printsiibina sisekujunduses.

Tapeet oma oma olemuselt yin-energiat emaneeriv materjal, st ta on pehme, naiselik. Selle kasutamine tasakaalustab suurepäraselt üha yangimaks, kiiremaks ja tehnitsistlikumaks muutuvat maailma. Most Interiors pakub kiiret ja efektiivset võimalust muuta aktiivtapeetidega ruumi energiat ja seeläbi ehk kogu elu.

Fotod näituse avamiselt:

Järgmised üritused

Meediakajastused