Rakvere Teatrikino avab uksed!

Tervitame kõiki kinosõpru, kes on igatsenud filmide vaatamist suurelt ekraanilt  ja  pimedas saalis koos kõige juurdekuuluvaga.

Ohutuse huvides avame kino täites valitsuse ja terviseameti kehtestatud reegleid . 2+ 2 põhimõtte järgmine toob muudatusi piletite ostmisel ja  külastajate viibimisel kino ruumides.

Palume teie mõistvat suhtumist, sest ainult nii saame seanssidega alustada.


Meie kõigi tervise huvides on sisekorraeeskiri järgmine:

· Pileteid on võimalik osta  ainult kahe- või kolmekaupa. Kahese istme hind  2D seansil on 9 eurot ja 3D seansil 10 eurot. Kolmese istme hind  2D seansil on 13.50 eurot ja 3D seansil 15 eurot . Piletimüügisüsteem väljastab ühe pileti, millele on märgitud rida ja  vastavalt 2 või 3 kohanumbrit.

·Kui soovite tulla kinno üksinda, tuleb lunastada kahene või kolmene iste vastava hinnaga. Sel juhul on tagatud , et Teie läheduses  ei istu ükski võõras inimene.

·Kinoruumidesse sisenemisel palume kindlasti fuajees desinfitseerida käed.

·Kohvikus viibides on lauad hajutatud vastavalt nõuetele. Palun jälgige, et viibite lähemal kui 2 m ainult oma kaaslas(t)ega.

·Kohvikuteeninduse või piletikontrolli järjekorras viibides on oluline hoida 2-meetrist distantsi.

·Selleks, et valmistada ette kinoruumid järgmiseks seansiks, palume kõigil külastajatel  kohe pärast seanssi kinoruumidest lahkuda.


Palume tähelepanuga  jälgida hügieenireeglite täitmist  ja hoida distantsi. Haigusnähtude ilmnemisel lükake kinokülastus edasi.

Püsige terved ja KOHTUMISENI JUBA LASTEKAITSEPÄEVAL, 1. JUUNIL!