Jazzukohviku 8. hooaja lõpetab Jazzin Sisters

 

Rakvere Teatri Jazzukohviku 8. hooaja lõpetab Jazzin Sisters

Rõõmsates kevadistes rütmides ja helivärvides tuleb oma täispika kavaga esmakordselt Rakverre vokaalkvartett JazzIn Sisters. Neli neidu – Maris Aljaste, Vivi Maar, Viveli Maar ja Marit Kiiker, kes kõik on laulmist Otsakoolis õppinud ja solistidena esinenud nii kontsertidel kui konkurssidel – otsustasid ühendada hääled ja nautida lisaks sooloesinemistele ka ansamblilaulu.

Oma kuulumist vokaalansamblite eliitklassi on jazziõed tõestanud nii Eesti konkurssidel kui ka Euroopa mainekal rahvusvahelisel vokaalansamblite konkursil Tampere Sävel, kus nad pälvisid mullu tugevas konkurentsis teise koha.

Meie uus kava, lastelaulud jazzivõtmes, on mõeldud kõigile, kes on samu lastelaule kuulanud, laulnud, kaasa ümisenud ning armastavad muuhulgas ka jazzi. Kes siis ei mäletaks onu Kalmerit ja tema juhitud lastelaulude saadet? Me kõik oleme pärit lapsepõlvest ja meil kõigil on oma isiklik suhe sellega. Meie eesmärgiks on need kõige ehedamad, siiramad ja südamlikumad hetked inimestele meelde tuletada.

Nelikul on väga hea kontakt oma n.ö. toetusmeeskonnaga, lugusid on ansamblile seadnud paljud väga tuntud muusikud nagu Meelis Vind, Siim Aimla, Kirke Karja, Tiit Saluveer, Janno Trump jt. Seega pole ohtu, et kava muutuks ühenäoliseks. Isikupära annavad kvartetile oma kõla, lauludevalik ja muidugi tõlgitsus.

Klaveril saadab neid noor ja särav Mathei Florea.

 

Kohtume 9. mail Rakvere teatris,

 

JazzIn Sisters

 

Pilet 5 € / 7 €

Järgmised üritused

Meediakajastused