Jazzukohvik: Kadri Voorand & Estonian Voices

 

Estonian Voices on üks uuemaid ja omanäolisemaid tulijaid Eesti vokaalmuusikas. Ansambel viljeleb pop-jazzilikku muusikat, mille hulka kuulub töötlusi nii rahvalauludest, oma originaalloomingust kui ka tuntud hittidest. Kuigi koosseis on aja jooksul küll osaliselt vahetunud, on tänaseks välja kujunenud omavahel kokkusobituvad hääled Mikk Dede, Kadri Voorand, Arno Tamm, Maria Väli, Aare Külama ja Mirjam Dede.

Ansambli enamiku arranžeeringute autoril, Virumaa muusikasõpradele hästi tuntud, Kadri Voorandil on välja tulnud kaks autorialbumit ja mitmeid teisi CD-plaate nii Eesti muusikutega kui ka rahvusvaheliste kollektiividega.

Mikk Dede on paljude Eesti tippkooride tenor ja solist nii kooriga seonduvas kui ka solistina eraldi ettevõtmistes, tegutseb selliste koosseisude juures nagu Vox Clamantis, Collegium Musicales ja mitmed teised.

Maria Väli tuli 2010. aastal Uno Naissoo nimelisel laulukonkursil laureaadiks. Jazzmuusika juurde jõudis Maria juba varases nooruses tänu oma õpetajale Tiit Paulusele.

Mirjam Dede on tuntust kogunud laulusaates Kaks Takti ette ning on muusiku tegevuse kõrval ka aktiivne muusikaõpetaja.

Arno Tamm on tuntud pärimusmuusika ansambli Paabel solist, samuti oli ta näiteks muusikali "Libahunt" peaosatäitja.

Aare Külama on nõutud bass ka teisteski koosseisudes, nagu näiteks Vox Clamantis ning tegeleb laulmise kõrval ka kontsertmeistrina. Ta on lõpetanud jazzpianisti eriala Viljandi Kultuuriakadeemias.

Piletid 5 € / 7 € müügil Rakvere Teatri kassas ja Piletimaailmas.

Laua broneerimine Teatrikohviku telefonil 3295420

Info Facebookis www.facebook.com/events/212371502235888/

Järgmised üritused

Meediakajastused