Green Christmas 2013

 

Rakvere võimsaim rockfestival Green Christmas toimub 28. detsembril

Traditsiooniliselt aasta lõpus toimuv festival Green Christmas toimub tänavu 28. detsembril Rakvere Teatrimäel. Esinejatenimistut ehivad vanameistrid Metro Luminal ja J.M.K.E. Lisaks on festivalil üles astumas Mikk Tammepõld, Rasmus Rändvee & Facelift Deer, Who Framed Roger Moore?, Revolver, Driven, The Boondocks, Arles Kangus & Udu. Piletid festivalile tulevad müügile 19. novembril Piletilevi müügipunktides.

Festivali juht Märt Truman lausus, et sel aastal lastakse rockisõpradel jõuludest korralikult toibuda et siis 28. detsembril aastale korralikult joon alla tõmmata. „Eriti hea meel on, et festivalil astub üles Eesti oludes kultusbänd Metro Luminal. Kontserdid üle Eesti on tekitanud bändile niivõrd hea aura, et ka virumaised fännid ootavad pikkisilmi legendi esinemist,“ kommenteeris Truman. „Samuti ei saanud jätta kutsumata ansamblit J.M.K.E - Villu 50. juubelit vajab ju ka Rakveres tähistamist.“

Green Christmasi korraldusmeeskond valib oma lemmiku ka konkursilt Noortebänd 2013 ning pakub talle esinemistvõimalust festivali raames.

Festivali kaaskorraldaja on Rakvere Teater!

Kõigest 500 piletit festivalile tulevad müügile 19. novembril.

Kuni novembrini lõpuni maksab pilet 15 EUR, alates 1. detsembrist 17 EUR ning 14. detsembrist 19 EUR.

Piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti ning Rimi hüpermarketite infoletist.

Samuti saab pileti soetada Rakveres Pätsi Pitsakohvikus

Lisainfo:

Sissepääs al. 17.00

Ligipääs ratastooliga olemas.

Tegemist ei ole vabas õhus toimuva üritusega.

Lisainfo Facebookis www.facebook.com/events/643578099019213

Osta pilet internetist alloleval lingil klõpsates

http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/rock_ja_pop/?concert=136397

Kohtume aasta viimasel suurel peol RAKVERE TEATRIMÄEL!!!

Järgmised üritused

Meediakajastused