Elagu Vabadus!

Näituse avamine Rakvere Teatrigaleriis esmaspäeval, 3. märtsil kell 17.17. Peale näituse avamist kell 18.18 toimub Tarrvi Laamanni raamatu "Minu Jamaica" esitlus. Kirjastuse Petrone Print välja antud raamatut saab koha peal osta.

Teisipäeval, 4. märtsil kell 15.30 toimub teatri fuajees puulõike koolitus, juhendaja Tarrvi Laamann. Koolitus on tasuta.

Tarrvi Laamann oma töödest:
Näitusel teosed on sündinud viimase aasta-paari jooksul maailma eri nurkades: Islandil, Jaapanis ja Kuubal... ning tollest viimasest on inspireeritud ka selle väljapaneku nimi: "Elagu Vabadus!".
...aga kui vaadata gloobust, siis Island+Jaapan+Kuuba moodustavad mõttelise kolmnurga. Mõtteline kolmnurk täiesti erinevatest saareriikidest, mille keskel asub Eesti, minu kodu. Väljapanek on samuti jaotatud kolme mõttelisse ossa:
1. "Klassikaline" ehk ksülograafia ja mokuhanga tehnikas teosed, mis valmisid Islandil, Jaapanis ning Eestis.
2. "Remix" ehk ksülograafia ja mokuhanga segatehnikas teosed, milliseid ei ole enne teinud. Lisaks samade teoste re-remix "kleebisgraafika" tehnikas. Nood mõlemad on minu jaoks täiesti uudsed tehnikad...:)
3. "Revolutsioon" ehk uuenduslikud õlipastelli, ksülograafia ja maali segatehnikas teosed klassikalisel lõuendil, mis valmisid Kuubal ja Eestis 2014. aastal. Ahjusoojad! :)
...aga kui edasi filosofeerida, siis... (ehh, eks tule ise vaatama..:))

Järgmised üritused

Meediakajastused

101 graafilist vabadust

Inna Grünfeldt, Virumaa Teataja

07. märts 2014